Obrázek do komentáře Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

luko02420
Level 2
Level 2
Příspěvky: 203
Registrován: únor 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Obrázek do komentáře

Příspěvekod luko02420 » 05 říj 2015 13:19

Dobrý den, vím, že už se to tady řešilo ale mám problém s obrátkem v komentáři. Používám proceduru VBA na vkládání obr. do komentáře viz příloha, která je tady na fóru ve zdrojovém souboru mě funguje tak jak má. Pokud ji ale vložím do sešitu jiného, upravím cestu dle umístnění obrázku tak mi to komentář vloží ale požadovaný obrázek nenačte. Prosím poraďte kde dělám chybu. Díky moc.
Přílohy
Sešit1.xlsm
(39.38 KiB) Staženo 25 x

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Obrázek do komentáře

Příspěvekod guest » 05 říj 2015 16:21

A názvy obrázků bez koncovky, jak jsou uvedeny ve sloupci A, opravdu existují v dané složce?
Kam kopírujete danou proceduru? Musí se nacházet v modulu listu, ne ve standardním modulu. Nespletl jste se při zkoušení a nezkoušel to na jiném listu?

luko02420
Level 2
Level 2
Příspěvky: 203
Registrován: únor 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Obrázek do komentáře

Příspěvekod luko02420 » 05 říj 2015 19:08

xlnc píše:A názvy obrázků bez koncovky, jak jsou uvedeny ve sloupci A, opravdu existují v dané složce?
Kam kopírujete danou proceduru? Musí se nacházet v modulu listu, ne ve standardním modulu. Nespletl jste se při zkoušení a nezkoušel to na jiném listu?

Ano existují a v sesitu v priloze to funguje jak ma. Zkopiruju tu samou proceduru do jineho sesitu, do modulu listu, tak jak pisete komentar naskoci v poradku ale obr.ne. Procházím to uz od rana a za boha na to nemuzu prijit co s tim je.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Obrázek do komentáře

Příspěvekod guest » 05 říj 2015 20:26

Soukromá zpráva a TeamViewer...

luko02420
Level 2
Level 2
Příspěvky: 203
Registrován: únor 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Obrázek do komentáře  Vyřešeno

Příspěvekod luko02420 » 05 říj 2015 21:43

Za vydatné pomoci a ochoty "xlnc" vše vyřešeno chyba v kódu. "With Target.Offset(0, 2) " a " Parent.Offset(0, -2)". Tady jsem měl neshodné údaje.
Tento pán má zlatý ruce. :thumbup: :clap:
Děkuji a zamykám


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů