Access 2003- podformulář

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

adecko
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Access 2003- podformulář

Příspěvekod adecko » 25 čer 2015 08:30

Dobrý den.
Je prosím možné nastavit formulář jen na prohlížení dat tabulky a v něm vložený podformulář nastavit jen na přidávání dat do tabulky, která je s "nadřízenou" spojena? Prostým nastavením v návrhovém zobrazení ve vlastnostech se mi to nedaří. I když v "nadřízeném" formuláři nastavím přidávat data ne a v podformuláři přidávat ano , ano nezafunguje -přidávat v podformuláři nelze. Lze to nějak změnit ve VBA v okamžiku přechodu na jinou větu pomocí navigačních tlačítek? Název téhle události jsem neobjevila. Z bichle, ze které čerpám informace mi žádná z popisovaných událostí nepřipadá jako to co potřebuju.
Mimochodem - s Access začínám, takže se omlouvám pokud je můj dotaz příliš primitivní a doufám, že se někdo slituje.
Stálé zdraví přeju.

Reklama
adecko
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: červen 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Access 2003- podformulář

Příspěvekod adecko » 26 čer 2015 12:54

Dobrý den. Zdá se, že podformulář zafungoval ani nevím proč. Ze zoufalství jsem začala od nastavení kdy hlavní formulář i podformulář mohou všechno a postupně ubírala do nastavení , které jsem potřebovala. Prozatím to funguje. Proč nefungovalo, když jem to nastavovala "napřeskáčku" a takhle ano netuším.
Stálé zdraví přeju


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů