Outlook 2013 - pořád musím zadávat jméno a heslo *

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Buri
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: březen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Outlook 2013 - pořád musím zadávat jméno a heslo *

Příspěvekod Buri » 27 bře 2015 12:11

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o radu. Nastavoval jsem si outlook s tím, abych ho užíval pro firemní email, všechno jsem nastavil podle kroků metodika, nicméně pořád mi to při testování nastavení účtu háže okno, do kterého musím neustále vyplňovat uživatelské jméno a heslo (100% je všechno správně). Test se vůbec nedokončí, takhle to můžu "enterovat" do nekonečna. Děkuji za každou radu
Naposledy upravil(a) Myloš dne 28 bře 2015 12:27, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Oprava nadpisu. Namísto nicneříkajícího slova „problém“ je vždycky lepší, když je ten problém popsaný už v nadpisu.

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Outlook 2013 - problém

Příspěvekod guest » 27 bře 2015 12:20

Jsi si jistý že je to správně? Napiš si to třeba do texťáku abys viděl co se tam vyplňuje za heslo.

Nicméně stejná chyba se u mne také občas objeví a musím to i 20x odkliknout, než se to uklidní.

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - problém

Příspěvekod dvorakj » 27 bře 2015 15:31

Mas tam zaklikle, že odchozí server požaduje ověření?

Buri
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: březen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - problém

Příspěvekod Buri » 27 bře 2015 15:45

Jojo, mám to zaškrtnuté. Mám upravené taky ty porty podle kolegy (mu to jede bez problémů). Heslo jsem si zkoušel napsat jinde a zkopíroval jsem to do té buňky, problém stále přetrvává. Škoda, že tady nemůžu vložit print screen.. každopádně vše je stejné jako třeba tady http://kb.wedos.com/emaily/outlook-2007-2010.html jenom se to sekne na tom testování účtu s tím, že to chce zadat uživatelské jméno a heslo, to zadám a pak to vyskočí znovu.

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - problém

Příspěvekod dvorakj » 27 bře 2015 17:06

Do toho moc nevidím, ale možná by to mohlo byt tím ssl,chybějící certifikát nebo tak něco

Buri
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: březen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - problém

Příspěvekod Buri » 28 bře 2015 11:12

Myslíš jakože nemám originální office, ale stáhnutý, tak mi to nejede, jo? Sám si s tím nevím rady a ve fórech o tom toho taky moc není právě.. Pěkně mě to vytáčí... Příjemná alternativa Outlooku je prý Thunderbird, s tím máte zkušenosti? Jestli je to v pohodě

Varenka
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: březen 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - problém

Příspěvekod Varenka » 28 bře 2015 11:27

Mno,já osobně jsem zavrhla MS office ve chvíli, kdy jsem pronikla do tajů google. Mail, kalendář, task manager, virtuální disk a dokumenty. Vše mám teď tam a můj život je mnohem jednodušší. Teda do chvíle, než se má synchronizovat task manager s Apple.. To pak trochu bolí :D.

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - problém

Příspěvekod dvorakj » 28 bře 2015 12:24

Nemyslel jsem, zes to ukradl, i když si asi fakt zlodej, ale ze ti chybí nainstalovat certifikat. Ale do toho já moc nevidim

Uživatelský avatar
Genome
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 328
Registrován: květen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - pořád musím zadávat jméno a heslo *

Příspěvekod Genome » 28 bře 2015 12:45

Ten mailbox se nachází kde a na čem běží (Postfix - Linux, Exchange - Windows, Lotus Domino, Kerio, ...) z řečí o tom, jak něco, nějak a někde nejde se nic nevyřeší. Firemní mail značí, že v dosahu bude správce toho serveru a ten ti podá bližší informace, nebo to za tebe nastaví, když nejsi schopen sdělit základní fakta.

Varenka: ... možná jsi jen jednoduchá a v takovém případě nelze čekat, že by soukromí a ochrana dat něco znamenala. Doufam, že ty dokumenty neobsahuji ani bit informací třetích stran.

Buri
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: březen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Outlook 2013 - pořád musím zadávat jméno a heslo *

Příspěvekod Buri » 28 bře 2015 13:02

Pokud byly moje informace nedostačující, tak se omlouvám, ale moje počítačové dovednosti jsou na úrovni inteligence houpacího koně, takže v tom bude hlavně problém. Pokusím se podat více informací: klient se jmenuuje IceWarp web, předpokládám pro Windows, když mám Windows 8. Jsme menší firma a vlastního IT nemáme, pouze sem tam přijde nám něco nakonfigurovat, ale v nejbližší době se u nás neobjeví, jinak bych to hodil jemu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Obnovení facebook profilu-jiné jméno
    od freestyy23 » 08 lis 2023 21:04 » v Vše ostatní (inet)
    6
    5539
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 lis 2023 00:48
  • Je Comodo Firewall pořád bezpečný? Příloha(y)
    od Grander » 04 bře 2024 15:50 » v Vše ostatní (bezp)
    5
    2713
    od richchie Zobrazit poslední příspěvek
    09 bře 2024 22:12
  • Nový PC build (mainboard) - můžu jen swapnout disk s OS, nebo fakt musím format a čistou instalaci windows a všeho?
    od TomiDomi » 26 čer 2023 16:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    916
    od TomiDomi Zobrazit poslední příspěvek
    26 čer 2023 22:44
  • Outlook app nefunguje
    od WangJason97 » 31 srp 2023 11:19 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1673
    od WangJason97 Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 11:19
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1105
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů