Data z webu do excelu Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

FrenkeeS
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: březen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Data z webu do excelu

Příspěvekod FrenkeeS » 17 bře 2014 17:52

Zdravím

potřeboval bych poradit - mám vytvořených x listů na prvním listu je přehled určitých hodnot z buněk ostatních listů - na List2 až ListX jsou importovány webové stránky. Problém je v tom že to funguje jen do doby než vyprší časový limit přihlášení - poté už excel není schopen data načíst takže na prvním listu jsou všude chyby a prázdné buňky a já musím ručně znovu na každý list přidat tu stránku znovu což ale dělá celou existenci sešitu zbytečnou to si to mohu odklikat ručně na webu.
Takže lze nějakým postupem excel naučit se přihlásit na stránku a poté načíst potřebná data ?
Popř. existuje jiný program který se dokáže přihlásit - jít na zadanou URL a sebrat určitý <div> element ze stránky a následně pak vyexportovat nejlépe do excelu ?
Člověk nemůže nikdy dělat víc, než je mu dovoleno člověčenstvím. Míň může dělat vždycky. A, jak jste si všimli, to s úspěchem probíhá. Ale přemýšlet, a to dá práci, umí jen část lidstva. Ona část, ona tenoučká vrstva, která válčí s lidskou hloupostí.

Reklama
cmuch
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1544
Registrován: březen 11
Bydliště: Drsná Vysočina :D
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Data z webu do excelu

Příspěvekod cmuch » 17 bře 2014 18:08

Vítej na PC-Help
Vždyť aktualizace se dá nastavit na každých x minut
http://www.office4you.cz/rady-a-navody/item/218-excel-import-dat-z-internetu.html#.Uycrmfl5NRw

FrenkeeS
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: březen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Data z webu do excelu

Příspěvekod FrenkeeS » 17 bře 2014 18:24

Přesně tohle mám nastavené ale stránka ze které si beru data má nastaven časový limit po který je přihlášení aktivní takže za 6 hodin vyprší přihlášení a navíc pokud se na stránku přihlásím z prohlížeče tak automaticky ukončí platnost všech předchozích přihlášení a poté když otevřu excel se mi data chtějí načíst ale načte se pouze "vypršel časový limit přihlášení, prosím přihlaste se znovu". Před chvílí jsem našel návod na VBA který by se měl automaticky přihlásit na web před samotným sberem dat ale..je to poprvé co VBA vidím tak nevím jestli budu úspěšný :(
Člověk nemůže nikdy dělat víc, než je mu dovoleno člověčenstvím. Míň může dělat vždycky. A, jak jste si všimli, to s úspěchem probíhá. Ale přemýšlet, a to dá práci, umí jen část lidstva. Ona část, ona tenoučká vrstva, která válčí s lidskou hloupostí.

pavel.lasak
Level 2
Level 2
Příspěvky: 197
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Data z webu do excelu  Vyřešeno

Příspěvekod pavel.lasak » 17 bře 2014 20:34

Více o kancelářském balíku MS Office na http://office.lasakovi.com/ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, Project, OneNote)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Import PDF do excelu Příloha(y)
    od luko02420 » 13 kvě 2023 11:29 » v Kancelářské balíky
    18
    3576
    od luko02420 Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 11:27
  • Poškozený soubor excelu Příloha(y)
    od Jsimi » 06 úno 2024 22:43 » v Kancelářské balíky
    0
    811
    od Jsimi Zobrazit poslední příspěvek
    06 úno 2024 22:43
  • Promítaní excelu a videa zároveň
    od Marw7_ » 02 čer 2023 15:57 » v Vše ostatní (sw)
    2
    1316
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    02 čer 2023 18:06
  • chyba na webu
    od teichmann.ondrej » 04 zář 2023 15:45 » v Programování a tvorba webu
    1
    1992
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 16:09
  • Tisk z excelu mění výšky buněk
    od Moonddur » 28 dub 2023 11:50 » v Kancelářské balíky
    1
    1812
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    28 dub 2023 12:08

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti