Doplnění podmínek a dalšího ????

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Doplnění podmínek a dalšího ????

Příspěvekod alias75 » 16 čer 2013 15:30

Hezký den.

Vím že je spousta znalců jak na Excel a tak se na vás obracím s dotazem. Nejsem si jistý jak velká je náročnost uprav, ale můžeme se klidně domluvit na nějaké finanční náhradě.

A teď ke konkrétním dotazům.

1) Jestliže bude červené pole vyplněno (tedy bude tam čas od do) tak se výsledek (tedy sloupec F) přepíše do (F40) může to být jaký koliv řádek a tak by se jednotlivé řádky (červené měli v buňce F40 sčítat jestli že jich bude více)

2) V případě že bude prac. doba mezi 22,00 - 06,00 ve sloupci D a E tak se tento čas spočítá do D40. Může být i doba od 20,00 - 09,00 pak by to mělo počítat čas pouze od 22,00 do 06,00

3)Jestliže bude hodnota v G35 plusová tak se přepíše do E40. V případě mínusu by byla hodnota 0,00

4)Jestliže v poznámce (sloupec G 3-33) bude dovolená tak součet (třeba záznamů D) zapíše jako součet do buňky G40

Jinak není co jsem dogma, protože nevím co a jak přesně tvořit v excelu, takže si nechám poradit.

Vzorový excel přikládám.

Děkuji a hezký den,
Přílohy
pracovni_dochazka.xls
ukázkový soubor
(24.5 KiB) Staženo 27 x
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doplnění podmínek a dalšího ????

Příspěvekod Pic » 16 čer 2013 16:27

Proč vkládáš stejné téma dvakrát? Duplikát je smazán! Pic
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Doplnění podmínek a dalšího ????

Příspěvekod alias75 » 16 čer 2013 16:29

Kde dvakrát ?? Odklikl jsem jen jednou odeslat ?? A jestli to bylo hned pod sebou tak určitě nejde o úmysl. Ne?
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

pavel.lasak
Level 2
Level 2
Příspěvky: 197
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Doplnění podmínek a dalšího ????

Příspěvekod pavel.lasak » 16 čer 2013 21:04

Kdo označuje červené pole a jak - pouze formát?
Co další měsíc? Sobota a neděle bude někdo označovat ručně? Není lepší podmíněné formátování.

Kdysi jsem tvořil ukázkový docházkový list http://office.lasakovi.com/excel/market ... vy-list-2/ tak se můžeš inspirovat.
Více o kancelářském balíku MS Office na http://office.lasakovi.com/ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, Project, OneNote)

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Doplnění podmínek a dalšího ????

Příspěvekod alias75 » 16 čer 2013 21:09

Ano zatím jsem uvažoval že ručně připravím tabulky (barevně) pro celý rok. Trávíme s upravováním tabulek spoustu času protože dotyční nejsou schopni si na to pořídit program. Zpracováváme jim mzdy externě, ale program na evidenci docházky jim přece nebudu platit. Proto ať s manželkou nad tím netrávíme takového času mne napadlo toto.

Rád se podívám na ukázku děkuji.

--- Doplnění předchozího příspěvku (Ned Čer 16, 2013 9:41 pm) ---

No tak jsem narazil na problém který je asi způsoben verzí . Jedu na prehistorické 2003 což hlásilo problémy a po otevření skutečně nebyli data u M43 a M44. Nějak se mě nezobrazili státní svátky, ale to klidně může být způsobeno verzí .
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti