Zrušení automatické platby BADDO

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
smola26
Level 3
Level 3
Příspěvky: 433
Registrován: srpen 10
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Zrušení automatické platby BADDO

Příspěvekod smola26 » 30 črc 2016 01:11

Borci hezký večer, už jsem opravdu zoufalý. Měl jsem nudné chvilky při bobytu v nemocnici tak jsem se regnul na tyhle super stránky, vše fajn, zaplatil jsem i VIP abych mohl neomezeně psát. Ale při kouknutí na výpis z účtu jsem se doslova zhrozil
2x do měsíce mi je strhávána částka 80kč aniž bych měl, trvalý příkaz či inkaso, v internetovém bankovnictví se mi vždy pouze objeví informace o karetní blokaci.

A já se ptám, jak z tohohle začarovaného kruhu pryč? :crazy: :huh: Kord když máš nastavené dvojté ověření při každé platbě, krom bezkontaktního do částky 500,-
Už opravdu netuším. Účet na baddo přes měsíc smazán. Má vůbec normální člověk nějaké právo s těmahle šmejdama zatočit ?
Obrázek
Nikdo nikdy nevíme jak tu ještě dlouho budem proto by jsme si měli život užívat

Reklama
Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení automatické platby BADDO

Příspěvekod Microsheep » 30 črc 2016 07:19

Typ transakce je platba kartou (při placení opisuješ čísla karty, platnosti, cvc2). Vypni si povolení internetový transakcí.
Pokud sis někde nechal uložit údaje z karty, je to bez problému možné, že ti odcházejí peníze. Jinak nevim, jak u tvojí banky, ale u mojí pokaždé chce ověření přes SMS (zapnuté 3D Secure).

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9512
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení automatické platby BADDO

Příspěvekod mmmartin » 30 črc 2016 07:54

Byl jsem v podobné situaci a mBank mi sdělila, že jsem (s pravděpodobností, blížící se jistotě) dal svolení s opakovaným inkasem a že toto svolení musím zrušit u toho, komu jsem ho dal. Jako další cestu z tohoto stavu mi poradili nechat si k účtu vydat novou kartu, která bude mít jiné číslo a tu původní potom zablokovat / zrušit. mBank mi možnost zablokovat tyto platby v bance nenabídla. A na dotaz "Znamená to tedy, že když se někdo dostane k mým údajům z karty, potřebným k inkasu z mého účtu, může mi účet vyluxovat do nuly?!" jsem dostal odpověď "Bohužel ano, s tím my nemůžeme nic dělat" a připojili výše uvedenou radu ohledně nové karty. :mad:
Jestli už jsi účet u nich zrušil, zkus najít nějaké jejich obchodní podmínky, co tam o tom říkají.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53707
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zrušení automatické platby BADDO

Příspěvekod petr22 » 30 črc 2016 08:00

Tihle "smejdi" maji jasne napsano v podminkach, ze pri zaplaceni Premium sluzby se tato automaticky obnovuje, dokud to uzivatel sam nezrusi v nastaveni sveho uctu. Tudiz delaji pouze to, s cim objednatel sluzby souhlasil.

https://badoo.com/terms/


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • paypal zruseni učtu - zablokovana simka
    od p3v4x » 02 říj 2023 20:16 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    15
    7415
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    05 říj 2023 19:18
  • Automatické přehrávání videa Příloha(y)
    od fafejt » 09 úno 2024 13:59 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    1320
    od fafejt Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 17:30
  • Windows 11 OneDrive automatické odstranění
    od ArtisPier » 26 zář 2023 11:41 » v Programy ke stažení
    4
    4864
    od ArtisPier Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 12:29

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 5 hostů