Přihlašování ke Google účtu v Google Chrome

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Přihlašování ke Google účtu v Google Chrome

Příspěvekod aldik » 19 čer 2015 20:16

Poslední dobou mi nějak zlobí přihlašování ke Google účtu v Chromu pro synchronizaci dat na server. Během spuštění prohlížeče je to ok, ale jakmile ho zavřu a pak znovu otevřu tak se musím pokaždé znovu přihlašovat bo mě to odhlásí, už je to dost otravné (navíc mě odhlásí i doplněk Checker Plus for Gmail pro upozorňování na nové maily). Zkoušel jsem účet odpojit a znovu připojit, mazat cookies a pořád mě to odhlašuje. Heslo jsem neměnil, ani nemám aktivní dvoufaktorové ověřování (něco takového jsem vyčetl v nápovědě že by to mohlo dělat problémy).
Neví někdo kde by mohl být problém? ;)

Reklama
Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přihlašování ke Google účtu v Google Chrome

Příspěvekod x-rated » 20 čer 2015 03:21

já bych teda zkusil v chromu vymazat uživatelský data, odinstalovat, zbytek dočistit ccleanerem a znovu nainstalovat :smile: kdyby ani to nepomohlo, tak pozakazovat všechny doplňky, co můžou nějakym způsobem pracovat s google účtem (třeba to ověřování gmailu)
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přihlašování ke Google účtu v Google Chrome

Příspěvekod aldik » 02 črc 2015 13:51

A dá se nějak z AdBlocku Plus v Chromu dostat ven a pak zase hromadně zpátky seznam povolených domén? Mi se to tam opravdu pak nechce klikat zase po jednom, v ABP pro Firefox import/export byl. Synchronizace Chromu předpokládám jen synchronizuje rozšíření, ale jejich data už asi ne..

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přihlašování ke Google účtu v Google Chrome

Příspěvekod x-rated » 02 črc 2015 16:32

adblock plus můžeš bez obav odinstalovat, ten stejně pouští reklamy podle toho, kdo jim platí
daleko lepší alternativa je adblock bez ničeho https://getadblock.com/
pro přesun domén by mělo stačit překopírování do txt
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvek není k dispozici

Příspěvekod IDVert3X » 02 črc 2015 16:57

[smazáno uživatelem]
Naposledy upravil(a) IDVert3X dne 21 srp 2019 12:48, celkem upraveno 5 x.

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přihlašování ke Google účtu v Google Chrome

Příspěvekod aldik » 02 črc 2015 18:37

x-rated píše:adblock plus můžeš bez obav odinstalovat, ten stejně pouští reklamy podle toho, kdo jim platí
daleko lepší alternativa je adblock bez ničeho https://getadblock.com/
pro přesun domén by mělo stačit překopírování do txt


Nemůžu, já neblokuji plošně všechny reklamy, jen ty otravné (např. weby od Mladé fronty jsou tím nechvalně známé :D ) a dost webů mám v seznamu povolených. Bohužel v ABP pro Chrome tam nikde není tlačítko pro import/export jako u verze pro FF. A nerad bych o ten seznam povolených webů přišel, ale asi přijdu tím pádem. Ty domény jsou leda ručně přepsat a pak zase přidat ručně zpátky, v tom přidávání filtrů se nevyznám aby to blokovalo jen reklamy.

A nebo položím otázku trochu jinak- existuje opačný AdBlock- jakože normálně je vypnutý a nic neblokuje a na některých webech/doménách/subdoménách si ho zapnu?

aldik
Level 3
Level 3
Příspěvky: 589
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přihlašování ke Google účtu v Google Chrome

Příspěvekod aldik » 04 črc 2015 12:42

Tak jsem se konečně dokopat k úplné odinstalaci a nové instalaci Chromu a zatím to funguje jak má :) Uvidíme časem jestli se chyba nevrátí.

Ještě mě napadlo, nemohlo to přihlašování k synchronizaci blbnout třeba proto když jsem si vytvořil na stejném počítači druhého uživatele v Chromu a přihlásil se tam do Google Disku se stejným účtem (ale jen do G Disku, ne do synchronizace)?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti