Sledování webu

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

gatte
Level 1
Level 1
Příspěvky: 93
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Sledování webu

Příspěvekod gatte » 01 čer 2015 14:52

Zdravím, nedávno jsem na internetu našel on-line shop kde při první registraci dostane 25% slevu na nákup. Zaregistroval jsem se, provedl nákup a dostal slevu 25%. Přítelkyně udělala novou registraci ale slevu nedostala udajne s tím, že z pocítače byla provedena již jedna registrace ?!

Tak mě zajímá jak můžou vědět, že z pc byla registrace když používám dynamickou IP adresu která je po každém připojení k PC jiná. Muže mi to někdo objasnit ?
Děkuji.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53610
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Sledování webu

Příspěvekod petr22 » 01 čer 2015 14:59

Je urcite jina?

Protoze obvykle je adresa rezervovana na 48 hodin, tudiz musi dojit k odpojeni zarizeni od site minimalne na 48 hodin aby DHCP zrusil rezervaci a mozna (to mozna je dulezite) poridelil jinou adresu.

Pokud nedojde k odpojeni od site na dobu nez vyprsi rezervace IP adresy ma to zarizeni porad stejnou adresu. V pripade ze je to pripojeni pres router bylo by nutne vypnout ten router, ne pocitac.

gatte
Level 1
Level 1
Příspěvky: 93
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sledování webu

Příspěvekod gatte » 04 čer 2015 17:29

tak jsem schválne volal do UPC ohledne Ip adresy a technik rekl, že mám dynamickou ip která se mení cca jednou za 2-4 tydny podle uprav na jejich servru

petre ten postup jak jste uvedl odpojení zařízení od sítě na 48 hodin zkoušel jste to někdy ?

jsem připojený pres modem, ted jsem ho zkusil odpojit a znovu pripojit ip adresa je porad stejna

PaxiLord
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: květen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sledování webu

Příspěvekod PaxiLord » 04 čer 2015 17:38

Skús napr. http://www.Hotspotshield.com (je to malej program na zmenenie IP adresy v free verzii je len USA ale malo by stačiť ...
Žiadny malware ani spyware...
Ma zhruba 15Mb ...

gatte
Level 1
Level 1
Příspěvky: 93
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sledování webu

Příspěvekod gatte » 04 čer 2015 17:56

zkoušel jsi to ? nemá to vliv na rychlost ?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů