Sraz - komunikujte se mnou, díky Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Akrej
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2999
Registrován: červen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod Akrej » 18 říj 2016 15:36

KamilaS: mužež prosimtě sjednotit informace do přehledné formy kde, v kolik, atd.
"Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy."
Diogénes ze Sinopé
-------------------------------------
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich
--------------------------------------
Snažím se psát bez chyb
-------------------------

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod ITCrowd » 18 říj 2016 16:30

Akreji - vše je tu řečeno.
Sraz v 11:00 v nové odbavovací hale na Florenci, poté přesun metrem na I.P.Pavlova do hospody "Na Břežance".
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

souhrn

Příspěvekod KamilaS » 18 říj 2016 19:04

to Akrej: (kopie úryvku)
já to vidím takhle: v 11 hodin se všichni sejdeme na Florenci v tý nový odbavovací, prosklený hale a odtamtud pojedeme buď metrem nebo busem 135 na Náměstí Míru cca 8 minut do restaurace Na Břežance, šlo by to?

jinak mají otevříno normálně od 11 hodin a rezervovat to tam budu nabeton ve čtvrtek ráno tenhle týden. A budu to tam rezervovat tak do cca 15/16 hodin. - kdo s tím nesouhlasí, ať zaječí nebo vezme do zaječí, obojí uslyšim i uvidim K.
to ITCrowd - no jo, Ty přijedeš taky z takový dálky a já opomněla, že jsi taky v "jádru"...sorry
Jsem Lama ale jsem snaživá : D

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod ITCrowd » 18 říj 2016 19:51

Dálka je relativní pojem :D
2,5 hoďky je buď z Brna do Prahy, nebo z Brna do Londýna (ovšem letadlem) :D
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod AngelikaB » 18 říj 2016 20:16

:-D . tak já sem domluvena s kolegy v práci :-D . A ti vám nabídli jestli nechcete trička ASUS In Search Of Incredible :-D . Jak já to tady nosím :-D . Je to jen jejich návrh :-D Bundy máme pěknější :-D . Ale ty nejsou jak prodejné tak jich máme málo :-D

Uživatelský avatar
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3647
Registrován: březen 13
Bydliště: Litoměřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod jerabina » 18 říj 2016 20:25

A já, který se přihlásil na všechny srazy, které se zatím plánovali(a žádný z nich nebyl) v jádru nejsem??? :evil: :lol:

Jinak Angeliko, trička klidně vem, ty se hodí vždycky 8)
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod AngelikaB » 18 říj 2016 20:29

Tak jo. Tak u tebe máme jistotu že si vezmeš :-) . Chceš ještě do toho něco přibalit ? :-) Můžem ti dát ještě s ROG logem :-) . Pokud se ti bude líbit. A pokud ostatní taky budou chtít s ROG logem řekněte si ! . Donesu

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod KamilaS » 18 říj 2016 20:40

ale jste v "jádru" všichni .. ale to bylo na truc Akrejovi nebo X, už nevim a pak nevim, jak by se tomu jádru řikalo?
jerabina, Ltb, ITCrowd, Lama, Eldan, faraon, AngelikaB, divine, Akrej tak to už je ?? ... 9-jádro a to asi bude existovat jen v pátek, předpokládám
(jestli jsem někoho zapomněla :oops: :oops: )
Jsem Lama ale jsem snaživá : D

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod X » 18 říj 2016 21:00

Když už budete v Praze, můžete se podívat po lepším tričku než od Asusu. Je to moje vůbec nejčastěji nošené, příští rok budu znovu kupovat nové, po 2 rocích už vybledává. Takhle byste mohli ušetřit poštovné. Je 3D plasticky vystupující a jak živé, než si lidi v okolí zvykli tak jsem slyšel hlášky jako: "ty vole", "ty brdo", ... a nelekali se jen lidé, občas se plašili i sedící kavky na stromech, práskly do křídel a byli v čudu :lol:

Obrázek

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod KamilaS » 18 říj 2016 22:35

to X: tak jsem se zas zasmála :lol: ale fakt, tohle tričko na skla, aby do toho nevrážely ptáci :D
a nechtěl jsi tim, jakože, lehce naznačit, abysme aj zakoupili Tobě?

já zas shánim takovej svetříček: http://indulgy.ru/admin/uploads/photopins/photopins_18002_user_5_122160208612417049_xagv6Hby_c.jpg
Jsem Lama ale jsem snaživá : D

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod X » 18 říj 2016 23:01

Píšu to snad jasně (nebo si myslíš, že nemám na tričko když jsem teď dával za PC: 55 000 Kč?):
X píše:Takhle byste mohli ušetřit poštovné.

Prodejna je v Praze (mají i e-shop). Mají i jiné 3D trička, ale mě se líbí nejvíce tohle. V té prodejně (z odkazu na obrázku) vyjde nejlevněji, přesto i s poštovním to dělá kolem 700 - 800 Kč. 100% bavlna, dovoz z USA.

Uživatelský avatar
KamilaS
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 726
Registrován: červen 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Sraz - komunikujte se mnou, díky

Příspěvekod KamilaS » 19 říj 2016 09:10

to X: ale neber se tak vážně...a mě taky ne...vždyť vidiš, že mám v avataru Lamu?? ... měla bych snad rozumnej důvod už z toho, když si prohlídnu jen tak zlehka Tvůj nick a to pod tím, domnívat se, že na to nemáš? to byl fór byť možná nejapnej, jo?

X
Tvůrce článků
Příspěvky: 17367
Registrován: 22 květen 2007
* * * * * * * * *

Dodatečně přidáno po 1 hodině 29 minutách 56 vteřinách:
oblečení : )
to AngelikaB - mně by se líbilo to tričko ROG...asi si budu myslet, že jsem ajťák/kůl gejmr nebo tak : D, šlo by to? a nebo ... hm koupit bych si ho asi nekoupila ale můžu Ti/ASUSu za něj přispět a ten svetříček...nevěděla bys, kde se po něm podívat? díky Kamča
Jsem Lama ale jsem snaživá : D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů