Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod Ltb » 01 zář 2014 12:41

tux píše:Tohle je docela nefér.

POZOR - speciální bonus 4 bodů náleží každému uživateli, který má naši Google+ stránku ve svých kruzích. Google+ je nutné zmínit v SZ při odesílání odpovědí na soutěžní otázky, abychom byli schopni body správně přiřadit.
Další speciální bonus v podobě 2 bodů náleží každému uživateli, který nasdílí na svém FACEBOOK profilu nějaký článek z PC-HELPu svým přátelům. I toto je nutné zmínit v SZ při odesílání odpovědí na soutěžní otázky, abychom byli schopni body správně přiřadit.

Uživatel kterej ani jednu službu nepoužívá rázem ztrácí 6 bodů, takže se dá v podstatě říct že kdo nemá facebook a g+, nemůže vyhrát. Samozřejmě může, ale pravděpodobnost že vyhraje nad někým kdo si vybere bonus šesti bodů je velmi malá.


Jak již zde bylo správně vysvětleno, není podmínkou ani vlastnit G+ účet, ani sdílení na FB. Je to jakýsi bonus navíc pro ty, kteří nám pomáhají s propagací našeho fóra - nic víc, nic míň. Ikdyž ani jednu věc z tohoto neuděláte, stále máte šanci na přiřazení až 3 soutěžních čísel, tedy mít to samé, co budou mít ostatní, kteří uhodnou všechny otázky správně a navíc budou sdílet na G+ a FB.

Argument, že ten "kdo nemá facebook a g+, nemůže vyhrát", je nesprávný.

Navíc, hovoříme tu o losování přes královské číslo ve hře šťastných 10....ať uděláme cokoliv, stále půjde jen o náhodu, šanci má každý, kdo bude mít min. 12 bodů - tedy, kdo odpoví min. na 12 otázek správně.

Reklama
Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod tux » 01 zář 2014 12:51

beather: Pravidla byli zveřejněný až dneska.
Ltb: Za tím argumentem následovala další věta, kde jsem jasně napsal, že to není zase až tak horký. Ale prostě jsem názoru, že každej by měl mít jeden hlas, za jakejkoliv podmínek, stejně jako to funguje ve volbách. Taky by se nám nelíbilo, že ten kdo má politickou stranu na facebooku v odběrech, má větší sílu hlasu.

Za mě prostě 1hlas = 1bod.


Komentáře typu "nebreč že nemůžeš vyhrát, nech si ty otravný trapný komentáře" jsou docela scestný.. já nebrečim, ani tu nepíšu nic trapnýho. Jen jsem napsal svůj upřímnej názor, z kterým jak vidím několik lidí i souhlasí, takže asi nebude až tak mimo. Pokud vím, tak jsem nikde nepsal že požaduji upravení pravidel soutěže. Nic takovýho nežádám.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod Ltb » 01 zář 2014 13:48

Díky tuxi za názor.

Body navíc za propagaci fóra na sociálních sítích je určitá forma podpory za to, že tu takovou soutěž pořádáme. S CZC.cz nemáme žádnou dohodu, vše jde z prostředků fóra. Ten, kdo nemá možnost podpořit, může soutěžit samozřejmě také a má téměř ty samé šance, jako ten, kdo podpořil...

Soutěž nejsou volby - měli bychom myslím zohlednit to, že se někdo snažil více a někdo méně...tedy odstupňovat správnost zodpovězených otázek. A znovu připomínám pravidlo, že jestliže zodpovíš 24 z 25 otázek správně, máš ty samé šance a výhody, jako jiní, kteří také zodpoví a navíc budou sdílet na G+ či FB.

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod tux » 01 zář 2014 14:08

No právě, já potřebuju 24 správných odpovědí, abych měl stejnou šanci jako "oni". Jenže těm stačí správnejch odpovědí 18, což pro mě je třetinová šance.

Zkrátka pokud budu mít já 18 bodů, mám pouze třetinovou šanci jako ten, kdo má počet odpovědí stejnej, ale má facebook a google+.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod Ltb » 01 zář 2014 15:56

Teď už je to hodně o "kdyby, pokud, jestliže" atd.
Ano, pokud bychom zvažovali tu skutečnost, že ty odpovíš pouze 18 otázek správně a jsi bez G+ a FB a pokud někdo jiný odpoví 18 otázek správně a zároveň podpoří naše fórum na FB a G+, bude mít bodů opravdu více.

jaojao: buď tak laskav a nepiš sem již žádné OT...jestliže se ti na soutěži něco nelíbí, stačí se jen neúčastnit. Ten poslední jsem odstranil - jestliže máš k tomu něco více, prosím sděl mi to přes SZ a neSPAMuj ve fóru.

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod tux » 01 zář 2014 16:07

To mi nepřijde jako "kdyby, pokud, jestliže".
Dejme tomu že odpovím na všechny otázky, já si mohu dovolit pouze jednu chybu, zatímco ten kdo používá sociální sítě si chyb může dovolit 7.
Nechci nijak upravovat pravidla, jen bych doporučil aby v dalších soutěžích nic takovýho nebylo, a když, tak třeba + pár bodů, ne výsledek kterej mi dá 300% větší šanci na vítezství. Z mý strany je to všechno.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod Pic » 01 zář 2014 20:27

To tux - nelíbí se mi pravidla Sportky, že kdo vsadí celý tiket a i číslo tiketu má možnost vyhrát daleko více peněz, protože hraje i o jackpot, kdežto já sázím jen sloupec, takže jej vyhrát nemohu. Je to spravedlivé? Asi řekneš, že ne, ale jsou to pravidla uvedené hry a s tím nic nenadělám, ať se mi to líbí či nelíbí. Prostě pravidla jsou přesně dána a šmitec. Ber, nebo neber. Zbytečně se tady zlobíš. Dej si pivko, nebo něco jiného, co máš rád a uvědom si, že pokud nejde o život, jde o h.... !
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod guest » 01 zář 2014 20:35

To je pořád dokola. Každá soutěž má svoje pravidla a ty stanoví ten, kdo je vyhlašuje. A ve většině soutěží je někdo zvýhodněn. Někde losují účtenky z Penny a čím větší nákup, tím větší pravděpodobnost výhry, nebo ta Sportka, která mne také štve, protože sázím jenom 2 sloupky. Anebo se dá i vyhrát auto, pokud si koupíme kartáček Colgate.

Prostě je to soutěž a berme ji tak. Osobně bych neměl nic proti, kdyby se ty výhody odebraly. Pokud budu vědět a dá Bůh štěstí pak vyhraju, pokud vědět nebudu, žádné body mne nezachrání.

The End.

P.S Ať tak nebo tak, někdo jistě vyhraje a výhra která není úplně zanedbatelná ho potěší!

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod Myloš » 01 zář 2014 21:18

Pic:
Jenže to srovnáváš nesrovnatelné. Ten, kdo ve Sportce vsadí víc sloupců, za tu sázku víc zaplatí. Tady nikdo nic neplatí, tudíž si nekupuje možnost výhry.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod guest » 01 zář 2014 21:37

Myloši už jsem nechtěl, ale přece jen něco dodám.

Možnost výhry se zde samozřejmě nekupuje, ale je možnost jak tu pravděpodobnost výhry zvýšit. Viz. pravidla soutěže.

Když už se např v tom Penny bude soutěžit o auto s účtenkou za 500,. Kč, pak si zasoutěžím. Pokud budu chtít větší pravděpodobnost výhry, pak pro to něco musím udělat a nakoupit třeba 3x. Tady je přece stejná možnost a bez investic.

Jasně v tom Penny se platí, ale toto je úplně stejné.


Chci vyhrát a zvýšit pravděpodobnost výhry? Pak udělám co mi to umožní. Nic není na věky.

/Teď jsem si vzpomněl na náš semilský karneval. Ten kdo masku nemá platí stovku vstupné, masky mají vstup zdarma. Nevidím v tom diskriminaci.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod Pic » 02 zář 2014 00:39

To Myloš - špatně jsem to napsal, nebo jsi to špatně pochopil. Tím jsem chtěl říci, že pravidla hry určuje pořadatel a i když se já budu cítit ukřivděn, nic na tom nezměním. Prostě jsem chtěl, aby tux pochopil, že každá "hra" má své pravidla.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Soutěž PC-HELP 09/2014 o hodnotné ceny

Příspěvekod Ltb » 02 zář 2014 00:54

Navrhuji se nyní již zaměřit diskuzí na soutěž samotnou...názorů se zde sešlo hned několik - domnívám se, že ikdybych dal dohromady sebelepší podmínky soutěže, vždy se najde někdo, komu podmínky nebudou vyhovovat...

Soutěžní otázka č.2 vložena.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti