Jakou grafiku na upravu fotek?

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Odpovědět
p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 744
Registrován: 20 črc 2017 18:15

Jakou grafiku na upravu fotek?

Příspěvek od p3v4x »

Ahoj jakou si mam koupit grafiku na upravu fotek?

Staci i integrovana nebo musim mit dedikovanou grafiku?

Upravu fotek nevim presne pres jaky soft delat. Muze byt nejaka alternativa k photoshopu nebo corelu?
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 55062
Registrován: 06 úno 2012 10:27

Re: Jakou grafiku na upravu fotek?

Příspěvek od petr22 »

Na upravu fotek staci jakakoliv grafika, zatez je 0%.

Chce to ale kvalitni monitor, idealne zkalibrovany.
p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 744
Registrován: 20 črc 2017 18:15

Re: Jakou grafiku na upravu fotek?

Příspěvek od p3v4x »

takže jakákoliv integrovaná grafika od intelu nebo amd?

Bude stačit na upravu fotek tento monitor? - Dell s27dgfa

U něho je napsán tento text - jas 400 cd/m2. Podporuje 1.08 miliardy barev, obvyklý kontrastní poměr je 1000:1,DCI P3 (98%)

Barevný prostor je standardy definovaná množina barev, kterou je schopen displej zobrazit a při výběru displeje nám tento údaj zjednoduší rozhodování. Čím více procent daného barevného prostoru displej pokrývá, tím věrnější bude jeho zobrazení. Základní barevné prostory jsou sRGB a NTSC, mezi profesionální pak patří Adobe RGB a DCI-P3.
Odpovědět

Zpět na „Vše ostatní (z oblasti IT)“