NÁKUPNÍ TIPY - veškeré hardware (nejen IT), software, služby a jiné * koupě, zkušenosti, tipy, ...

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

NÁKUPNÍ TIPY - veškeré hardware (nejen IT), software, služby a jiné * koupě, zkušenosti, tipy, ...

Příspěvekod X » 01 led 2016 21:49

Rezerva pro možné budoucí potřeby ...
Naposledy upravil(a) X dne 04 led 2016 23:50, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: NÁKUPNÍ TIPY - veškeré hardware (nejen IT), software, služby a jiné * koupě, zkušenosti, tipy, ...

Příspěvekod X » 01 led 2016 21:49

TIP: nabídka OS (Odborového Svazu) Kovo - Valeo Humpolec >>> http://www.odboryvaleo.cz/humpolec/vyho ... a-t-mobile

Neomezený tarif (Profi na míru 5) u T-Mobile (klasicky 10 000 min / měsíc + 10 000 SMS / měsíc) za 250 Kč s DPH měsíčně

- pro členy odborů (přihláška + 1% poplatku měsíčně z výplaty)

- od 21.11.2014

Obrázek
Naposledy upravil(a) X dne 04 led 2016 23:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: NÁKUPNÍ TIPY - veškeré hardware (nejen IT), software, služby a jiné * koupě, zkušenosti, tipy, ...

Příspěvekod X » 04 led 2016 21:28

TIP: virtuál EriMobile nabízí datově neomezené LTE (LTE / 4G * 3G * 2G) v síti T-Mobile od 198 Kč s DPH na měsíc s vybranou maximální rychlostí >>> http://www.erimobile.cz/cenik-sluzby-er ... r-data-lte

Recenze >>> http://www.cnews.cz/virtual-erimobile-n ... -mesic-ale

- mobilní datové připojení bez FUPu se zvolenou maximální rychlostí (0,5 / 0,25 Mb/s = 512 / 256 Kb/s za 198 Kč * první CZ ADSL mělo dovnload 192 Kb/s)

- nemá suplovat pevné připojení, slouží mobilním zařízením

- prý jsou blokované: P2P, streamy, přehrávání videa (sice na nejmenší rychlosti by to stejně nejelo (kromě P2P), ale podle mě porušení neutrálního statusu a zřejmě protiprávní - v tom hodlám udělat trochu průvan ;)

- platí se předem + poprvé: poplatek za SIM, aktivaci SIM a zaslání (viz podrobnější ceník)

- na SIM lze přidat i hlasové služby, viz další nabídky společnosti (do toho jsem nešel) ...

- výpovědní lhůtu lze nastavit na 1 * 3 * 6 měsíců bez změny cenových podmínek (tak schválně, kdo si nenastaví 1 měsíc :lol: )

- nejmenší tarif jsem dnes v noci z 3. na 4.1.2016 objednal (v e-mailu ihned dostanete v příloze fakturu k zaplacení: převodem z banky), později doplním zkušenosti a případné problémy z regionu Vysočina (Havlíčkův Brod, Humpolec, Jihlava, ...)

Obrázek

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: NÁKUPNÍ TIPY - veškeré hardware (nejen IT), software, služby a jiné * koupě, zkušenosti, tipy, ...

Příspěvekod X » 08 led 2016 02:07

KOUPENO: bluetooth multimediální klávesnice König CSKBBT300 pro Win, Android, IOS s modrým podsvícením, nabíjení přes USB kabel (přiložen) >>> http://klavesnice.heureka.cz/konig-cskbbt300/

- nemá přijímač = bluetooth technologie (10 m dosah), takže je použitelná nejen pro tablety, notebooky, ale i smarttelefony a smarthodinky (Omate: nemám USB konektor, ale speciální)

- podsvícení = 3 stupně intenzity podsvícení kláves, mělo by jít dle symbolů na klávesách i vypnout / zapnout, ale ještě se mi to nepodařilo :wtf: (Fn + kurzor vlevo / Fn + kurzor vpravo)

- střední velikost (cestovní, ale pohodlná) = 12 x 23,8 x 0,7 cm (šířka x délka x výška)

- občas problémy s připojením (po prvním spárování s určitým hardwarem jsem už problémy na tomto zařízení nezaznamenal), zpočátku jsem myslel, že vrátím prodejci = klasické bluetooth potíže + ? (že bych ho poprvé málo nabil? stejně i nyní na druhém mobilu zaznamenány problémy s připojením, možná bych musel vyhodit z párování na tomto mobilu jiné bluetooth zařízení - to se mi zatím nechtělo = tedy jsem nezkoušel)

- má i tlačítka: on / off * párování (indikace ledkou), na klávesnici pak přes Fn shiftovací klávesu i výběr OS (Win, Android, IOS)

- na mých Omate SmartWatch 2.0 hodinkách nejen manipulace v nastavení s bluetooth připojováním, ale i v hardware (jiná ikona): keyboard, mouse (klávesnice, myš) - koupil jsem si hlavně kvůli hodinkám, přece jenom vylepší práci třeba s telefonním seznamem

- při prvním párování (smarthodinky, smartmobily) zadáváte i zobrazený kód pro připojení!

- od stejného výrobce existují i nižší varianty klávesnice (ale pro cestování občas výhodnější = menší, ovšem některé vlastnosti postrádají nebo mají horší): König CSKBBT200, König CSKBBT100

- relevantní rozdíly ve verzích (opsáno z přiloženého CZ manuálu / multijazyčný): 100 * 200 * 300 (při jedné položce platí pro všechny verze):
-- OS: iOS 5+ / Android 3.0+ / Vista+
-- bluetooth: 3.0
-- provozní proud: < 8 mA * < 5 mA * < 4 mA
-- proud v pohotovostním režimu: < 0,8 mA * < 0,5 mA * < 0,4 mA
-- proud ve spánkovém režimu: < 0,08 mA * < 0,05 mA * < 0,04 mA
-- přenosová vzdálenost: < 10 m
-- provozní teplota: -20°C až 65°C

Obrázek


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Router na SIM nebo jiné řešení
    od Luis » 03 čer 2023 19:38 » v Sítě - hardware
    8
    1762
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    04 čer 2023 19:07
  • PC Hardware 18k bez grafiky
    od Puntickar » 14 úno 2024 11:15 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    755
    od Vlada47 Zobrazit poslední příspěvek
    14 úno 2024 15:14
  • 4K TV - je hardware omezující?
    od Arha » 09 úno 2024 11:44 » v Vše ostatní (hw)
    2
    563
    od faraon Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 18:28
  • Obnovení facebook profilu-jiné jméno
    od freestyy23 » 08 lis 2023 21:04 » v Vše ostatní (inet)
    6
    5380
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 lis 2023 00:48
  • hardware vhodný pre soulseek
    od mk7605 » 20 srp 2023 13:28 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1192
    od mk7605 Zobrazit poslední příspěvek
    14 říj 2023 19:03

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 8 hostů