Mys se zasekava!

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

modem
Level 1
Level 1
Příspěvky: 75
Registrován: červen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mys se zasekava!

Příspěvekod modem » 18 zář 2015 16:59

Zdravim,

mam problem s dratovou mysi a to takovy, ze po nejake dobe se zacne sekat na cca minutu, behem te minuty se sekne zhruba 10x.

Kdyz se sekne, trva to ani ne vterinu. Co je potreba podotknout, v momente kdy se sekne a ja pohnu mysi, tak po "seku" nezustane mys tam, kde se sekla, nybrz se objevi tam, kde jsem s tou mysi pohnul behem seku. Cili to vypada jakoby na pozadi bezela (mys nema spatny kontakt, nevypne se atp.) ale pro me to vypada jakoby se sekala. Dela to v desktopu, hrach, je to jedno v jakem prostredi jsem... Snad jsem to popsal jasne.

Neco jsem googil, mam OS Win 7 64ky, pry to je known issue ve WIN7, ale nic co jsem vygooglil nepomohlo.

Zkousel jsem updatovat ovladace, zkusit jinaci usb porty, jinaci mys, nic.

Dle googlu jsem v msconfigu nastavil na pevno at startuje se 4 procesory, tak jak je mam - nepomohlo. Taky odinstalovat vsechny ostatni ovladace na ostatni mysi, nepomohlo.

Uz jsem celkem zoufaly a nevim co dal, budu rad za kazdou radu. Diky.

Reklama
Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Mys se zasekava!

Příspěvekod AngelikaB » 18 zář 2015 17:07

Zkus myš otestovat v jiném počítači jestli se bude sekat pokud ne tak je v pořádku . Pak vyzkoušej připojit do tvého počítače jinou myš a uvidíš jestli se ti to bude sekat . Pokud ne bude něco s ovladačema .Pokud ano bude něco v počítači .

Uživatelský avatar
bradto
Level 2
Level 2
Příspěvky: 222
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mys se zasekava!

Příspěvekod bradto » 29 zář 2015 18:52

Zkus HJT sekci


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů