Tato sestava je zapojena do zadního panelu. Do předního panelu se pokouším zapojit stařičkou Hi-Fi s 2.0 reproduktory. (SONY MHC-551) Hi-Fi hraje, hraje zároveň i s druhou sestavou ze zadního panelu. Bohužel pokud mám vysokou hlasitost ve Windowsu tak reproduktory z Hi-Fi strašlivě chrčí. Pokud hlasitost snížím dejme tomu třeba na 5% a na Hi-Fi jí zvýším, hraje skvěle. Bohužel tak přicházím o hlasitost druhé sestavy kvůli snížené hlasitosti právě ve Windowsech. Proto bych rád nechal zadnímu panelu vysokou hlasitost a přednímu jí naopak snížil. Má někdo hlavu na to popřemýšlet a pomoct? Odlišná hlasitost předního a zadního panelu?
Moderátor: Mods_senior
Odlišná hlasitost předního a zadního panelu?
Dobrý den, chtěl bych se poradit! Nejde nastavit odlišná hlasitost předního a zadního panelu audio výstupu? Trochu to rozvedu.. Mám PC a do něj zapojenou sestavu 5.1. (Logitech x530) Kvůli Youtube a hudbě mám v ovladačích (Realtek) nastaveny všechny reproduktory jako přední! (Rozšíření z 2.0 na 5.1) Jedině tak hrajou všechny.
Tato sestava je zapojena do zadního panelu. Do předního panelu se pokouším zapojit stařičkou Hi-Fi s 2.0 reproduktory. (SONY MHC-551) Hi-Fi hraje, hraje zároveň i s druhou sestavou ze zadního panelu. Bohužel pokud mám vysokou hlasitost ve Windowsu tak reproduktory z Hi-Fi strašlivě chrčí. Pokud hlasitost snížím dejme tomu třeba na 5% a na Hi-Fi jí zvýším, hraje skvěle. Bohužel tak přicházím o hlasitost druhé sestavy kvůli snížené hlasitosti právě ve Windowsech. Proto bych rád nechal zadnímu panelu vysokou hlasitost a přednímu jí naopak snížil. Má někdo hlavu na to popřemýšlet a pomoct?
Je to trochu složitější na rozepsaní, snad to pochopíte.
Děkuji!
Tato sestava je zapojena do zadního panelu. Do předního panelu se pokouším zapojit stařičkou Hi-Fi s 2.0 reproduktory. (SONY MHC-551) Hi-Fi hraje, hraje zároveň i s druhou sestavou ze zadního panelu. Bohužel pokud mám vysokou hlasitost ve Windowsu tak reproduktory z Hi-Fi strašlivě chrčí. Pokud hlasitost snížím dejme tomu třeba na 5% a na Hi-Fi jí zvýším, hraje skvěle. Bohužel tak přicházím o hlasitost druhé sestavy kvůli snížené hlasitosti právě ve Windowsech. Proto bych rád nechal zadnímu panelu vysokou hlasitost a přednímu jí naopak snížil. Má někdo hlavu na to popřemýšlet a pomoct? -
Uziv00
Re: Odlišná hlasitost předního a zadního panelu?
Buď na výstup potenciometr, nebo odpory, které signál srazí.
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 5 Odpovědi
- 3207 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Zivan
-
- 11 Odpovědi
- 4067 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Radovan-kocour
-
- 0 Odpovědi
- 4419 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od maiki
-
- 2 Odpovědi
- 3975 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od mmmartin
-
- 1 Odpovědi
- 5955 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Mety
