Stránka 1 z 1
Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 16 bře 2008 19:33
od Rewqa
Ahoj. Po dlouhy dobe sem se zas dal do tvorby webu. Muzete mi prosim ohodnotit vzhled? Nepiste mi co tam je a co tam neni...jde mi ted opravdu jenom o vzhled. Diky :)

Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 16 bře 2008 19:38
od salveq
je to zajímavý, akorát mi to připadá chudý.. kdyby tam nebylo logo tak sou to jen dva obdelníky zkus třeba nějaký pozadí nebo texturovaný rámy...
Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 16 bře 2008 20:16
od Koja
Ta hlavička se mi tam nějak nelíbí .. taková .. až moc velká a to auto mi tam trochu nepasuje k tomu vzhledu

.. Jinak výběr barev není špatnej černá(tm. šedá)-šedá-bílá je pěkná vždycky .. když se k tomu přidají ještě oranžové odkazy
Asi bych změnil tu hlavičku a trochu si pohrál s tím Hlavním menu/odkazama

Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 16 bře 2008 20:32
od Rewqa
Ja proste banner bez auta nemuzu mit

Jinak oranzovy odkazy nejsou vubec spatnej napad.
Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 19 bře 2008 20:23
od Tholus
Hlavička:Dost suchá, oživit, efektů a filtrů ve photoshopu (popřípadě GIMPu) je dost. Určitě změnit font.
Menu:Odsazení nepatrně zvýšit. Přidat více barev. Počet přístupů je úplně dole, proč? Dal bych neviditelný na každou stránku a na nějaké statistické stránce tam vložit viditelný (viz mé stránky).
Obsah:Nezarovnávat text na střed (pouze výjmečně).
Patička:Optimalizování do prohlížečů chápu, ale rozlišení? Rozlišení má být minimálně 800x600 nebo 1024x768 a výš. Každý nemá rozlišení 1280x1024 a na to si musíš dávat pozor, dost důležitá věc, závisí na návštěvnosti stránek.
Pozadí:Přechod by se šiknul, ale je to v podstatě jedno.
Web:Vypadá to moc hranatě a na tento typ webu se hranatá nehodí, takže bych tam trochu "ohoblil" strany.

Určitě přidat nějakou jinou barvu než stupně šedi, černou a bílou.
Když si s tím pohraješ, dostaneš mnohem lepší design, základ máš. 
Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 19 bře 2008 20:26
od Rewqa
Diky za pripominky. A ted otazka. Jak mam ohoblit hrany tabulky? Umim v html jenom velmi malo. Delam v Nvu (prosim neukamenuj me

)
Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 19 bře 2008 20:37
od Tholus
No jo no, jsem zvyklý.
Ohobli hrany v logu, pokud děláš ve photoshopu, pozadí si nabarvi na stejnou barvu jako máš pozadí na webu a přidej si tam tvar zaoblený obdelník,natáhni ho přesně, aby byly rohy zaoblený jen nahoře a dole obyč (normálně to posuneš). Pak obdelník obarvi barvou, kterou jsi chtěl mít logo a natahej obrázky a text. Jinak v HTML ohoblit tabulka nejde, možná v CSS, ale není podpora 3 zákl. prohlížečů, takže udělej logo, to bude stačit.
Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 19 bře 2008 20:51
od Elusive
Tommy4 to řekl vše (víc snad ani nejde, je to jednoduchý a ani bych tomu neříkal "design") a já bych ještě dodal: vykřičníky působí strašidelně, ubrat nebo vůbec nepoužívat. "Vítejte..." bych taky vynechal a "...zabývají....atd." - to taky nezní nejlíp.
Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 19 bře 2008 20:54
od Rewqa
Nj jenze co pak na uvodni stranku?
Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 19 bře 2008 21:14
od Tholus
Na obsahu zatím nezáleží, první bych dodělal ten design.
Jinak si tam můžeš dát novinky, nebo pár uvítacích vět a nějaký obrázek.

Re: Ohodnotte prosim vzhled webu.
Napsal: 21 bře 2008 17:09
od Polki